Coșul meu

0 produse
Prima pagină Sisteme de supraveghereConectica si cabluriMedia-convertor fibra optica,model OTE103R

Media-convertor fibra optica,model OTE103R

Preț412.63Lei
  • Cod:
    OTE103R
  • Greutate:
    0.200 Kg

Media-convertor fibra optica, receiver, FC port, single-mode fiber, 10/100, distanta de transmisie 20km, temperatura de functionare   -40C~+75°C

Livrare estimata

începe la 22.61Lei
  • Producator:
    Dahua
Cantitate:+-
Îmi doresc

Comandă rapidă

Completează cele 4 câmpuri
Noi vă vom contacta pentru finalizarea comenzii.
Media-convertor fibra optica
Media-convertor fibra optica

Media-convertor fibra optica,
- receiver,
-fc port,
- single-mode fiber,
- 10/100,
- distanta de transmisie 20km,
- temperatura de functionare   -40C~+75°C

Caracteristici
Indici optici
Port FC, fibră single-mode
Distanță transmisie 0 ~ 20Km
Lungime de undă Recepție: 1550nm
Transmisie: 1310nm
Indici Rețea
Port RJ45 10/100M, self-adaptive
Standard IEEE802.3U, IEEE802.3X
General
Alimentare DC12V/1A
Consum <3.5W
Dimensiuni 104.6mm x 96.2mm x 96.2mm
Mediu Funcționare -40°C ~ 75°C, <90% RH
Greutate 200g
Instalare Pe perete
Altele Indicator LED(status)
  • Producator:
    Dahua