Coșul meu

0 produse
Prima pagină Sisteme de supraveghereConectica si cabluriAdaptor fibra SC-SC, PC/SM/SX, S11-PSX-P

Adaptor fibra SC-SC, PC/SM/SX, S11-PSX-P

Preț5.38Lei
  • Cod:
    S11-PSX-P
  • Greutate:
    0.010 Kg

Adaptor fibra SC-SC, PC/SM/SX, S11-PSX-P

Livrare estimata

începe la 22.61Lei
Cantitate:+-
Îmi doresc

Comandă rapidă

Completează cele 4 câmpuri
Noi vă vom contacta pentru finalizarea comenzii.
Adaptor fibra SC-SC, PC/SM/SX, S11-PSX-P
Adaptor fibra SC-SC, PC/SM/SX, S11-PSX-P

Adaptor fibra SC-SC, PC/SM/SX
-folosit pentru conectarea cablurilor SC in single mode
-carcasa compartimentata păstrează toate cuplajele într-un singur loc pentru un acces ușor
-conform cu standardele ANSI, Bellcore, TIA / EIA
-aplicatie: retele de telecomunicatii, locale, CATV